Procemm

O nás

U zrodu společnosti Procemm stál její současný manažer Jan Píša. Světu kabelů, konektorů a elektrotechniky obecně zasvětil celý život. Zkušenosti získával nejprve jako revizní technik elektra a hromosvodů. V roce 1990 vznikla společnost Promont (prodej a montáž), která dodávala služby a výrobky pro francouzskou firmu Cemm. Spolupráce se prohlubovala, a proto došlo roku 2002 k uzavření partnerství pod značkou Procemm. Společnost Cemm se později přesunula na východ a se stávající značkou Procemm již nemá nic společného. Společnost Procemm se v současnosti zaměřuje zejména na kompletaci plastových konektorů, výrobu kabelových svazků a služby 100% kontroly.

Mapa působení

Managment

Drahoslava Křížová

Drahoslava Křížová

Jednatelka / Vedoucí výroby
[email protected] +420 731 447 156

Správa a expedice

Zdeňka Peštálová

Zdeňka Peštálová

Personalistika
Jana Kacafírková

Jana Kacafírková

Expedice
Olga Fikarová

Olga Fikarová

Expedice
Pavel Šindelář

Pavel Šindelář

Seřizovač

Výrobní tým

Věra Veselá

Věra Veselá

Milada Pojerová

Milada Pojerová

Viera Šebestová

Viera Šebestová

Ludmila Drábková

Ludmila Drábková

Lucie Smrčková

Lucie Smrčková

Marie Divišová

Marie Divišová

Kateřina Jordánová

Kateřina Jordánová

Jana Šarounová

Jana Šarounová

5 důvodů, proč si vybrat právě nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti získané při výrobě komponentů pro vysoce vyvinutý automobilový průmysl nám umožnily na vlastní kůži poznat, jak klíčovou roli v oblasti elektrotechniky hraje kvalita a přesnost. Právě proto jsme do spektra našich činností zavedli službu 100% kontroly. Kvalitu našich prací považujeme za základní pilíř spolupráce se všemi našimi klienty. I z toho důvodu se do kontroly dodávaných výrobků zapojuje také management.

Cena

Díky našemu propracovanému výrobnímu systému a rozsáhlým výrobním a skladovacím prostorám dokážeme výrazně snižovat naše interní náklady. To je hlavní důvod, proč dokážeme úspěšně konkurovat větším společnostem nejen kvalitou, ale i cenou. Napište si o cenovou kalkulaci a přesvědčte se sami!

Flexibilita

Našim klientům se vždy snažíme vyhovět nejen dobrou cenou, ale také rychlostí. Pokud vás tlačí termíny, posílíme tým, rozšíříme směny a vaše součástky budou k expedici nachystány včas.

Spolehlivost

Držíme slovo a také jazyk za zuby. Sami máme rádi férové jednání. Proto i u nás vždy platí to, na čem se spolu domluvíme. A mlčenlivost ohledně všeho, co se týká vašich výrobků je naprostou samozřejmostí.

Komunikace

Na vaše poptávky, dotazy či přání reagujeme rychle, srozumitelně a ochotně. Hravě zvládáme také komunikaci v angličtině nebo němčině. Vyzkoušejte si nás! Stačí si jen vybrat váš nejoblíbenější způsob komunikace.